Parama klubo veiklai
Okinava – aukščiausio meistriškumo klubas Lietuvoje, Europoje, pasaulyje. Klubas nuolatos ir atsakingai moko karate sporto, fiziškai stiprina kūną, lavina koordinaciją, ugdo charakterį. Bet svarbiausia yra tai, patekę į šią bendruomenę vaikai yra atitraukiami nuo išmaniųjų įrenginių, įgauna drąsos išreikšti save, savo emocijas, potyrius, tikrus, realius  jausmus. Jie susiranda  draugų, su kuriais yra vedami bendrų pagarbių  tikslų ir idėjų. Nugalimas didžiausias mūsų priešas – totalus tingėjimas ir pasyvus nenoras kažką veikti.
Šiai veiklai vykdyti reikalinga techninė bazė, inventorius, salės, aukšto meistriškumo treneriai. Visa tai reikia išlaikyti ir nuolat atnaujinti. O kur dar įvairios varžybos, kelionės į jas, prizai, dovanos ir taip visų laukiamos picos! Varžybos juk pagrindinis motyvatorius tobulėti.
Klubo pajamos – mokinio krepšelis ir mokestis už treniruotes padengia tik būtinąsias išlaidas. O taip daug norisi duoti, eiti pirmyn su mokslu, su pažanga – moderniausią treniruočių inventorių visiems (nuo  pat mūsų penkiamečių), sveikatos sekimo kompiuterines sistemas, kondicionuojamas ir gerai ventiliuojamas sporto sales, visą reikalingą  įrangą kokybiškoms  on-line treniruotėms, klubo administravimo sistemą, kad visas klubas būtų valdomas aiškiai ir paprastai, išvažiuoti į visas varžybas, turėti  galimybę organizuoti bendrą motyvuojantį laisvalaikį.
Todėl kviečiame prisijungti prie klubo sponsorių – jūsų parama mūsų vaikams neįkainuojama. Džiaugsimės , dėkosime ir atsiskaitysime už bet kokio dydžio  paramą.
Būsime laimingi jei galėsime parodyti savo parodomąsias programas, reklamuoti jūsų įmonę ar fizinius asmenis. O gal surasime naujas bendradarbiavimo formas, kalbėkimės tel. +370 675 41907 (klubo prezidentė Diana Mačiūtė), rašykite el paštu info.okinava@gmail.com

Ačiū už paramą klubo veiklai. Mes ugdome ateities gyvenimo čempionus kartu.

Sekite mus Instagram
mūsų rėmėjai: