Vykstančios treniruotės
Grupinės Karate treniruotės Klaipėda, Palanga, Gargždai

Karate treniruotėms amžiaus ribos ar ypatingų reikalavimų nėra, kiekvienas norintis gali prisijungti ir išmėginti šiuos užsiėmimus.

 

Nuo pat pirmos treniruotės – ugdoma pagarba sau ir kitiems, lavinama asmenybė, tobulinamas charakteris ir disciplinos jausmas. Vaikai ir suaugę įgauna didesnį pasitikėjimą savimi, išmoksta koncentruoti dėmesį, išlaiko stabilias emocijas ir savikontrolę. Įvairių varžybų ir kvalifikacinių diržų egzaminų pagalba ugdoma kovotojo dvasia, užsibrėžto tikslo siekimas bei vidinis tvirtumas.

 

Užsiėmimų metu lavinamos visos raumenų grupės, vystomas gebėjimas pažinti savo kūną atliekant karate technikos elementus. Koreguojama laikysena, lavinama koordinacija bei didinama fizinė ištvermė.

 

Grupinių Karate treniruočių grafikas spausti čia:

TRENIRUOČIŲ GRAFIKAS

Asmeninės Karate treniruotės Sportininkų g. 18 (2a.), Klaipėda

Asmeninė treniruotė yra individualiai skirta sustiprinti sportininko silpnąsias karate technikos elementų bei fizinio rengimo vietas. Treniruotės metu siekiama išaiškinti ir mokinti karate technikos, ruošti sportininką artėjančioms varžyboms bei stiprinti fizinį sportininko pasirengimą.

 

Asmeninių treniruočių metu sukoncentruojamas sportininko dėmesys ties išsikeltu tikslu, taisomos klaidos, atliekami įvairūs fiziniai pratimai pritaikyti individualiai tam sportininkui. Stiprinamas sportininko pasitikėjimas savimi bei nusiteikimas artėjantiems iššūkiams.

 

Asmeninėse treniruotėse gali dalyvauti nuo 1 iki 4 sportininkų. Dėl asmeninių treniruočių kreiptis individualiai pas Mokytojas.

 

Mokytojų kontaktai:

Diana Mačiūtė +370 675 41907

Rima Lisinskaitė +370 639 18526

Kristina Basova +370 673 38810

Grupinės fizinio rengimo treniruotės Sportininkų g. 18 (2a.), Klaipėda

Nei vienos valandos praleistos veltui – pasitikėjimą savimi ugdančios, pilnavertiškos, įvairios, nenuobodžios, profesionalios, linksmos ir įdomios treniruotės su laisva, žavia, stipria ir šarminga trenere Diana Mačiūte – Pasaulio ir Europos karate čempionė, turinti 26 metų treniravimo patirtį.

 

„Judėti, kontroliuoti save, mylėti gali tik tu pats. Jei tai sunkiai sekasi Diana tikrai padės! Tai moteris, kuri įkvepia savo valia, ryžtu, o svarbiausia veiksnumu! Čia nebūna palauk ar kitą kartą! Ačiū Diana už įkvėpimą ir pamokas gyventi dabar“ – Rasa Stalnionytė

 

„Rekomenduoju! Atėjimas pas trenerę Dianą pasiteisino 100%! Tiek sportu, tiek mitybos planu. Atgavau jėgas, pasitikėjimas savimi grįžta.“ – Giedrė Jocytė

 

Grupinių treniruočių grafikas spausti čia:

TRENIRUOČIŲ GRAFIKAS

Asmeninės fizinio rengimo treniruotės Sportininkų g. 18 (2a.), Klaipėda

NIEKO NĖRA NEĮMANOMO 🙂


– Stebuklinga Pažintis su savo kūnu ir jo galimybėmis

– Energija ir motyvacija

– Charakterio ir valios ugdymas

– Pasitikėjimas ir tikėjimas tuo, kas iki šiol atrodė neįmanoma

– Suderinti norai ir tikslai

– Nuostabi galimybė subalansuoti mitybą ir sportą

 

Visa tai vienose profesionaliose ir patyrusiose rankose  –  šarmingos, stiprios, linksmos ir pasitikinčios trenerės Dianos Mačiūtės.

 

„Nori patirti kažką kitu kampu? Pasirinkimas teisingas! Sportas – užkrečiamai tampa gyvenimo būdu. Mityba – tampa gyvenimo įpročiu. Jauti, kad su trenere Diana viskas įmanoma.“ – Jurgita Taurinskienė

 

Trenerės kontaktai: 

Diana Mačiūtė +370 675 41907

 

Sekite mus Instagram
mūsų rėmėjai: