Treniruočių grafikai
  • Specializuota salė Sportininkų g.

    Sportininkų g. 18, Klaipėda

     

    Pirmadieniais

    16:45 – 17:45 val. (8 – 12 metų)
    18:15 – 19:30 val. (klubo rinktinė ir +25 m.)

    Antradieniais

    16:30 – 17:30 val. (4 – 7 metų)
    17:40 – 18:45 val. (papildoma varžybinė grupė su mokytojos leidimu)
    19:00 – 20:00 val. (grupinės sveiko judesio treniruotės, NE karate )

    Trečiadieniais

    16:45 – 17:45 val. (8 – 12 metų)
    18:15 – 19:30 val. (klubo rinktinė ir +25 m.)

    Ketvirtadieniais

    16:30 – 17:30 val. (4-7 metų)
    19:00 – 20:00 val. (grupinės sveiko judesio treniruotės, NE karate )

    Penktadieniais

    17:30 – 18:30 val. (kovinė treniruotė paaugliai, jaunimas, +25 m.)

  • Specializuota salė Naujoji Uosto g.

     Naujoji Uosto g. 3 (4 aukštas), Klaipėda

    Antradieniais

    17:00 – 18:15 val. (10 – 15 metų)
    18:15 – 19:15 val. (4 – 9 metų)

    Ketvirtadieniais

    17:00 – 18:15 val. (10 – 15 metų)
    18:15 – 19:15 val. (4 – 9 metų)

    Penktadieniais

    16:00 – 17:00 val. (9 – 15 metų)

  • Liudviko Stulpino progimnazija

    Bandužių g. 4, Klaipėda

     

    Antradieniais

    16:45 – 17:45 val. (nuo 10 metų)
    18:00 – 19:00 val. (4 – 9 metų)

    Ketvirtadieniais

    16:45 – 17:45 val. (nuo 10 metų)
    18:00 – 19:00 val. (4 – 9 metų)

  • Simono Dacho progimnazija

    Kuršių a. 3, Klaipėda

     

    Antradieniais

    15:30 – 16:30 val.

    Ketvirtadieniais

    15:30 – 16:30 val.

     

  • Palangos Senoji gimnazija

    Jūratės g. 13, Palanga

     

    Pirmadieniais

    16:45 – 17:45 val.

    Trečiadieniais

    16:45 – 17:45 val.

  • Gargždų "Kranto" progimnazija

    Kvietinių g. 28, Gargždai

     

    Pirmadieniais

    15:00 – 16:00 val. (naujokai 6 – 10 m.)
    16:00 – 17:00 val. (naujokai nuo 11 m. ir jau lankančių grupė)

    Trečiadieniais

    15:00 – 16:00 val. (naujokai 6 – 10 m.)
    16:00 – 17:00 val. (naujokai nuo 11 m. ir jau lankančių grupė)

     

Sekite mus Instagram
mūsų rėmėjai: